Willow od Disney+ zmienia reżysera

30 stycznia 2021 | Newsy

Serialową kontynuację filmu Willow z 1988 roku wyreżyserować miał Jon. M. Chu. Zrezygnował on jednak z tego stanowiska, a jego miejsce zajął Jonathan Entwistle, reżyser The End of the F***ing World czy To nie jest OK.

Autorem scenariusz jest Jonathan Kasdan. W projekt zaangażowany jest także Ron Howard, reżyser oryginalnego filmu. Tu pełni funkcję producenta wykonawczego. Do swojej roli powróci Warwick Davis, który wcieli się w Willowa Ufgooda.

Serial rozgrywać ma się lata po wydarzeniach ukazanych w filmie. Wprowadzone zostaną zupełnie nowe postacie.

W obsadzie aktorskiej oprócz Davisa, znajdują się także Erin Kellyman, Cailee Spaeny i Ellie Bamber. Pierwsze prace na planie rozpocząć mają się tej wiosny w Walii.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Love in the Time of Corona – zwiastun serialu Freeform o miłosnych historiach w czasie kwarantanny

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy