w

Love in the Time of Corona – zwiastun serialu Freeform o miłosnych historiach w czasie kwarantanny

love in the time of corona e1596643913158

Stacja Freeform opublikowała oficjalną zapowiedź limitowanego czteroodcinkowego serialu rozgrywającego się w czasie kwarantanny. Zobaczymy cztery przeplatające się ze sobą miłosne historie.

Serial ukaże nam historie o pełnym nadziei poszukiwaniu miłości i więzi rodzinnych w czasie kwarantanny – od pierwszych dni lockdownu do wydarzeń, które wywołały rasistowskie protesty. Produkcja została nakręcona zdalnie i wyprodukowana w domach członków obsady.

Poznamy małżeństwo James i Sade. Pracując ciągle się mijali. Pandemia nie pozwala Jamesowi na kolejną służbową podróż i małżonkowie, którzy nagle zostają zamknięci sami w domu muszą przewartościować swoje priorytety. Inna historia opowie o przyjaźni współlokatorów Oscara i Elle, którzy zastanawiają się czy może jednak ich przyjaźń nie jest miłością. Z kolei Paul i Sarah oszukują swoją córkę Sophie, że są szczęśliwym małżeństwem, tak naprawdę już dawno się rozstając. Jednak powrót córki z college’u weryfikuje ich dotychczasowe życie. Ostatnia historia opowie o starszej kobiecie imieniem Nanda, która za wszelką cenę chce uczcić ze swoim przebywającym na odwyku mężem 50 rocznicę ślubu.

Premiera serialu zaplanowana jest na dwa dni – 22 sierpnia i 23 sierpnia 2020 roku wyemitowane zostaną po dwa odcinki produkcji.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mimic tv

Mimic – Paul W.S. Anderson tworzy serial o zmutowanych owadach!

bez tytulu 1

Raised by Wolves – zwiastun, data premiery i plakat serialu Ridleya Scotta