Wiedźmin – kolejni aktorzy dołączają do obsady 2. sezonu serialu

}

Data: 23 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix ogłosił nowych członków obsady drugiego sezonu oczekiwanego serialu Wiedźmin. Swoje angaże otrzymało aż siedmioro aktorów.

Poznajcie ich nazwiska i postacie w jakie się wcielą:

  • Cassie Clare (Ferajna z Baker Street) jako Fillippa Eilhart
  • Adjoa Andoh (Bridgertonowie) jako Nenneke
  • Liz Carr jako Fenn
  • Graham McTavish (Outlander) jako Dijkstra
  • Kevin Doyle (Happy Valley) jako Ba’lian
  • Simon Callow jako Codringher
  • Chris Fulton (Bridgertonowie) jako Rience

W drugim sezonie ponownie wystąpią:  Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Lilly Cooper, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer i Therica Wilson-Read.

Wcześniej ogłoszono już, że w drugim sezonie zagrają również: Yasen Atour w roli Coena, Agnes Born jako Vereena, Paul Bullion jako Lambert, Basil Eidenbenz jako Eskel, Aisha Fabienne Ross w roli Lydii, Kristofer Hivju jako Nivellen, Mecia Simson jako Francesca oraz Kim Bodnia jako Vesemir.

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Źródło: news za Netflix

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin sezon 2. - poznajcie loga i tytuły odcinków

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.