David Hasselhoff powraca do telewizji. Wystąpi w serialu szpiegowskim Ze Network

}

Data: 23 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Niemiecki portal VOD TVNow wraz z CBS Studios pracuje nad szpiegowskim serialem Ze Network, w którym to wystąpi legenda kina David Hasselhoff. Aktora chyba każdy z nas kojarzy z serialu Słoneczny patrol czy Nieustraszony.

Hasselhoff wcieli się w samego siebie. Zagra aktora, który wyrusza do Niemiec, aby wystąpić w przedstawieniu na deskach jednego z teatrów. Na miejscu okazuje się, że przedstawienie nie odbędzie się w Berlinie, a w małej miejscowości Görlitz. To Zgorzelec, miejscowość granicząca z Polską. Tam Hasselhoff wplątany zostaje w międzynarodowy spisek, za który odpowiadają byli zabójcy z czasów zimnej wojny.

W Ze Network wystąpi również Henry Hübchen, który także wcieli się w samego siebie. Jego postać ma jednak o wiele mroczniejszą przeszłość niż sam aktor, jest także członkiem tajemniczej organizacji znanej jako Network.

Ze Network składać ma się z ośmiu odcinków. Jego twórcą i reżyserem jest Christian Alvart. Jest on także współautorem scenariusza wraz z Arend Remmersem. Zdjęcia do serialu powstaną w Görlitz, Berlinie, Polsce i na Bliskim Wschodzie. Premiera serialu na TVNow w przyszłym roku.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Dr. Death – zwiastun miniserialu opartego na prawdziwych wydarzeniach

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.