najlepsze seriale sci fi

Westworld sezon 3. – jest zwiastun!

20 maja 2019 | Newsy

Tuż przed premierą finałowego odcinka Gry o tron w sieci pojawiła się zapowiedź trzeciego sezonu serialu Westworld, którą możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=deSUQ7mZfWk&feature=youtu.be

Zwiastun ukazuje nam pierwsze spojrzenie na zapowiadanego nowego bohatera, w którego wciela się Aaron Paul. Widzimy także, iż akcja tego sezonu prawdopodobnie nie będzie rozgrywała się na Dzikim Zachodzie. Ma ona dziać się w cybernetycznej przyszłości. Do serialu powróci także postać Dolores.

Premiera nowego sezonu Westworld zapowiadana jest na 2020 rok.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Trzynaście powodów - czy kolejny sezon poruszy temat aborcji?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy