Opowieść podręcznej – będzie 3 sezon

2 maja 2018 | Newsy

j

Dopiero co w zeszłym tygodniu „dostaliśmy” drugi sezon długo wyczekiwanej Opowieści podręcznej, a już dziś wiemy, że dane nam będzie oglądać trzeci. Zdaniem naszej redakcji, to fantastyczna wiadomość.

Tydzień po tym, gdy dystopia Opowieść Podręcznej, wygrała nagrodę Emmy, Hulu odnowiło serial Elisabeth Moss na trzeci sezon. Jednocześnie zakomunikowano, że zeszłotygodniowa premiera drugiego sezonu dała dwa razy większą oglądalność niż premierowy odcinek pierwszego sezonu.

Niestety nie znamy jeszcze żadnych szczegółów.

Opowieść podręcznej to luźna adaptacja powieści o tym samym tytule autorstwa Margaret Atwood. Serial jest emitowany od 26 kwietnia 2017 roku za pośrednictwem platformy internetowej Hulu. W Polsce możemy go oglądać  za pośrednictwem platformy Showmax.

opowiesc

To jeden z głośniejszych w ostatnich czasach seriali, opowiadający o niedalekiej przyszłości, kiedy ciąża i porody stały się rzadkością, a władzę w Stanach Zjednoczonych przejęła pseudochrześcijańska junta. Płodne kobiety zniewolono i stały się one surogatkami rodzin uprzywilejowanej grupy związanych z władzą mężczyzn, a wszelkie nieposłuszeństwo karane jest w okrutny sposób, na chwałę Pana.

ZOBACZ TEŻ  Premiera "Good Girls"

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!