Opowieść podręcznej – będzie 3 sezon

Dopiero co w zeszłym tygodniu “dostaliśmy” drugi sezon długo wyczekiwanej Opowieści podręcznej, a już dziś wiemy, że dane nam będzie oglądać trzeci. Zdaniem naszej redakcji, to fantastyczna wiadomość.

Tydzień po tym, gdy dystopia Opowieść Podręcznej, wygrała nagrodę Emmy, Hulu odnowiło serial Elisabeth Moss na trzeci sezon. Jednocześnie zakomunikowano, że zeszłotygodniowa premiera drugiego sezonu dała dwa razy większą oglądalność niż premierowy odcinek pierwszego sezonu.

Niestety nie znamy jeszcze żadnych szczegółów.

Opowieść podręcznej to luźna adaptacja powieści o tym samym tytule autorstwa Margaret Atwood. Serial jest emitowany od 26 kwietnia 2017 roku za pośrednictwem platformy internetowej Hulu. W Polsce możemy go oglądać  za pośrednictwem platformy Showmax.

opowiesc - Opowieść podręcznej - będzie 3 sezon

To jeden z głośniejszych w ostatnich czasach seriali, opowiadający o niedalekiej przyszłości, kiedy ciąża i porody stały się rzadkością, a władzę w Stanach Zjednoczonych przejęła pseudochrześcijańska junta. Płodne kobiety zniewolono i stały się one surogatkami rodzin uprzywilejowanej grupy związanych z władzą mężczyzn, a wszelkie nieposłuszeństwo karane jest w okrutny sposób, na chwałę Pana.

Dodaj komentarz

avatar