Przeczytano:

Wąż – nowy serial Netflixa o seryjnym mordercy z Azji

05 03 2021 | Newsy | 1 komentarz

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Czego trzeba, żeby złapać mordercę? Tego dowiecie się w nowym serialu Netflixa Wąż. Platforma opublikowała właśnie jego pierwszą zapowiedź.

Serial Wąż to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia seryjnego mordercy Charlesa Sobhraja (w tej roli nominowany do Złotego Globu Tahar Rahim) i fascynujących prób doprowadzenia go przed sąd.

Charles Sobhraj to bezlitosny morderca o pseudonimie Bikini Killer, który w latach 70. ubiegłego wieku atakował zachodnich turystów odwiedzających Azję Południowo-Wschodnią. Zamordował co najmniej 12 osób.

W obsadzie oprócz Rahima znajdują się także Jenna Coleman, Billy Howle, Armands Rosbak, Fabien Frankel i Tim McInnerny.

Premiera fabularyzowanego serialu opowiadającego historię Sobhraja już 2 kwietnia 2021 roku.

Źródło: Netflix

1 komentarz

  1. Monique

    Bardzo dawno nie wciągnął mnie tak serial o tematyce kryminalnej. Serial ..Wąż” ma przede wszystkim piękne ujęcia scenerii. Człowiek zmuszony do pozostania w domu może nasycić oczy bogatymi krajobrazami Bangkoku. Fabuła serialu jest oparta na faktach co jest dodatkowym atutem tej historii. Szczerze polecam. Jedyny minus jaki dostrzegłam to brak charyzmy u aktora, który odgrywał rolę głównego bohatera, mógł się lepiej postarać, ale cóż nie umniejsza to walorów serialu. W mojej ocenie 8/10.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również