Wąż – nowy serial Netflixa o seryjnym mordercy z Azji

}

Data: 5 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Czego trzeba, żeby złapać mordercę? Tego dowiecie się w nowym serialu Netflixa Wąż. Platforma opublikowała właśnie jego pierwszą zapowiedź.

Serial Wąż to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia seryjnego mordercy Charlesa Sobhraja (w tej roli nominowany do Złotego Globu Tahar Rahim) i fascynujących prób doprowadzenia go przed sąd.

Charles Sobhraj to bezlitosny morderca o pseudonimie Bikini Killer, który w latach 70. ubiegłego wieku atakował zachodnich turystów odwiedzających Azję Południowo-Wschodnią. Zamordował co najmniej 12 osób.

W obsadzie oprócz Rahima znajdują się także Jenna Coleman, Billy Howle, Armands Rosbak, Fabien Frankel i Tim McInnerny.

Premiera fabularyzowanego serialu opowiadającego historię Sobhraja już 2 kwietnia 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Charmed sezon 2. – zmiana showrunnera

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Monique

    Bardzo dawno nie wciągnął mnie tak serial o tematyce kryminalnej. Serial ..Wąż” ma przede wszystkim piękne ujęcia scenerii. Człowiek zmuszony do pozostania w domu może nasycić oczy bogatymi krajobrazami Bangkoku. Fabuła serialu jest oparta na faktach co jest dodatkowym atutem tej historii. Szczerze polecam. Jedyny minus jaki dostrzegłam to brak charyzmy u aktora, który odgrywał rolę głównego bohatera, mógł się lepiej postarać, ale cóż nie umniejsza to walorów serialu. W mojej ocenie 8/10.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.