Przeczytano:

Specjalny odcinek Przyjaciół nareszcie zostanie nakręcony! Zdjęcia za miesiąc!

05 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Wreszcie coś się ruszyło przy pracy nad oczekiwanym specjalnym odcinkiem Przyjaciół. Miał on zadebiutować w połowie zeszłego roku, ale z powodu panującej pandemii nie nakręcona została jeszcze nawet jedna scena.

W jednym z ostatnich wywiadów aktor David Schwimmer ujawnił, iż wkrótce w Los Angeles rozpoczną się zdjęcia do specjalnego odcinka. Prawdopodobnie będzie miało to miejsce za trochę ponad miesiąc.

W odcinku specjalnym wystąpią Jennfier Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, David Schwimmer, Matthew Perry i Matt LeBlanc.

Przyjaciele to kultowy amerykański sitcom, transmitowany w latach 1994-2004. Doczekał się 10 sezonów i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych seriali na świecie.

Komedia opowiada o grupie nowojorskich przyjaciół, którzy mieszkają na Manhattanie. Rachel to pasjonatka mody, która swoja karierę rozpoczyna od pracy kelnerki, by skończyć w dziale zarządzania domu mody, Monica działa w branży kulinarnej, Phoebe jest ekscentryczną masażystką, ma też wiele innych zajęć pobocznych, Joey to aktor z opery mydlanej, Chandler jest z kolei pracownikiem korporacji, przez co często jest obiektem żartów przyjaciół, a Ross to brat Moniki, pracujący w muzeum, a potem wykładowca na uczelni. Ich losy w serialu cały czas się przeplatają, wprowadzając wiele zabawnych sytuacji.

Obserwujemy miłosne historie, romanse, przyjacielskie intrygi i spiski. Serial zdobył uznanie za wyjątkowe poczucie humoru i dobrze wykreowane, barwne postacie.

Epizod trafi na HBO Max.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również