Charmed sezon 2. – zmiana showrunnera

27 marca 2019 | Newsy

Jeszcze nie zakończyła się emisja pierwszego sezonu serialu, a już w sieci pojawiła się informacja o zmianie showrunnera. Cartera Covingtona zastąpi małżeństwo Liz Kruger i Craig Shapiro. Twórcy liczą na to, że zmiana ta poprowadzi serial ku przyszłości, bowiem jak na razie nie zebrał on zbyt pozytywnych opinii.

Charmed jest rebootem Czarodziejek emitowanych w latach 1998-2006. Tak jak w pierwowzorze fabuła skupia się na historii trzech sióstr, które po tragicznej śmierci ich matki odkrywają, iż są potężnymi czarodziejkami.

W tytułowej roli występują Melonie Diaz, Madeleine Mantock i Sarah Jeffrey.

Źródło: hollywoodreporter

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale o czarownicach, czyli czary mary, hokus pokus!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram