w

WandaVision z nieoczekiwaną kategorią wiekową!

wandavision sitcom e1606232381422
fot. disney+

Na kilka dni przed premierą serial Marvela, który trafi na Disney+ WandaVision otrzymał kategorię wiekową. Jest on zadziwiająca, bowiem do tej pory wszystkie produkcję MCU dozwolone były od 13 roku życia mając kategorię PG-13.

Wszystkie dziewięć odcinków serialu rozpoczynającego czwartą fazę Marvela otrzymało kategorię TV-PG, a więc mogą zawierać elementy nieodpowiednie dla młodszych dzieci, takie jak nieodpowiedni język czy łagodna przemoc, ale zaleca się jedynie nadzór rodzicielski. Tak więc sądzić możemy, iż produkcja ta będzie najłagodniejszą z dotychczasowych jakie wypuścił Marvel.

Akcja serialu przeniesie nas do lat 50 XX wieku. Poznamy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje.

W rolach głównych Elizabeth Olsen i Paul Bettany. Partnerować im będą m.in. Kathryn Hahn, Teyonah Parris, Kat Dennings i Randall Park.

Premiera serialu już 15 stycznia 2021 roku na Disney +.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

punky brewster

Punky Brewster powraca! Jest data premiery i zdjęcie z planu!

gdzie ogladac seriale

Gdzie oglądać seriale? Zobacz 7 najlepszych miejsc w sieci