w

Punky Brewster powraca! Jest data premiery i zdjęcie z planu!

punky brewster

Platforma Peacock ogłosiła datę premiery odnowionego serialu Punky Brewster. W roli głównej po prawie 33 latach powróci Soleil Moon Frye.

Punky Brewster to amerykański serial komediowy emitowany w latach 1984-1988. Opowiadał on o losach opuszczonej przez matkę małej dziewczynki, która nie mając nikogo oprócz swojego psa Brandona błąka się po ulicach miasta. W końcu lituje się nad nią podstarzały fotograf Henry, który adoptuje dziewczynkę i staje się dla niej dziadkiem.

W kontynuacji poznamy dalsze losy głównej bohaterki. Teraz Punky jest samotną matką trójki dzieci. Próbując jakoś poukładać swoje życie poznaje Izzy, młodą dziewczynę, która przypomina jej dawną ją.

Oprócz Frye do swojej roli powróci także Cherie Johnson. W nowej obsadzie znajdują się Freddie Prinze Jr., Quinn Copeland, Noah Cottrell, Oliver De Los Santos i Lauren Lindsey Donzis.

Premiera 10-odcinkowego odnowienia już 25 lutego 2021 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

prodigalson1

Syn marnotrawny sezon 2. – Catherina Zeta-Jones dołącza do obsady!

wandavision sitcom e1606232381422

WandaVision z nieoczekiwaną kategorią wiekową!