Stargirl – nowa zapowiedź 2. sezonu

}

Data: 29 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy promujący drugi sezon serialu Stargirl. Przedstawia on Courtney Whitmore, która stara się znaleźć równowagę pomiędzy byciem normalną nastolatką, a superbohaterką. Możemy także bliżej przyjrzeć się Jade, córce Zielonej Latarni, w którą wciela się Ysa Penarejo.

W Stargirl ponownie wciela się Brec Bassinger. Tytułowa superbohaterka to Courtney Whitmore, inteligentna, wysportowana i miła uczennica colege’u, która zmuszona zostaje do przeprowadzki z Los Angeles do Blue Valley w stanie Nebraska. Tam musi od nowa walczyć o swoją pozycję w szkole, zdobycie nowych przyjaciół i pogodzenie się z tym, iż jej matka ma nowego męża. Wszystko się zmienia, kiedy Courtney odkrywa, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Znajduje dający moc kostium i sama staje do walki ze złoczyńcami, inspirując młode pokolenie herosów.

W drugim sezonie w serialu gościnnie wystąpi John Wesley Shipp, który wcieli się w Jaya Garricka. Jego występ to mini crossover, który przypieczętuje wprowadzenie serialu Supergirl do Arrowverse.

Premiera nowych odcinków Stargirl już 10 sierpnia 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stargirl – zwiastun nowego serialu od The CW!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.