Vida – powstanie trzeci sezon serialu!

}

Data: 2 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Niespełna na tydzień po premierze sezonu drugiego stacja Starz zdecydowała się na zamówienie kolejnego sezonu swojego serialu dramatycznego Vida.

Twórcy serialu oraz właściciele stacji są dumni z tego, że ich produkcja tak dobrze została przyjęta zarówno przez widzów, jak i krytyków.

Za Vidę odpowiada Tanya Saracho. Stworzyła ona serial na podstawie opowiadania Pour Vida Richarda Villegasa Jr. Poznajemy historię dwóch zupełnie różnych od siebie sióstr – Emmy i Lindy. Obie wychowały się w amerykańsko-meksykańskiej rodzinie, ale po opuszczeniu rodzinnego domu nie utrzymują ze sobą kontaktu. Dopiero tajemnicza sytuacja zmusza je do powrotu do domu, a tam czeka na nie nieoczekiwana prawda o ich własnej matce.

W rolach głównych występują Melissa Barrera, Mishel Prada Ser Anzoategui, Chelsea Rendon, Carlos Miranda oraz Elizabeth De Razzo.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Helstrom – serial Marvela z plakatem i pełną zapowiedzią!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.