w

Vida – powstanie trzeci sezon serialu!

321 5ccbfe7e3a831
naekranie

Niespełna na tydzień po premierze sezonu drugiego stacja Starz zdecydowała się na zamówienie kolejnego sezonu swojego serialu dramatycznego Vida.

Twórcy serialu oraz właściciele stacji są dumni z tego, że ich produkcja tak dobrze została przyjęta zarówno przez widzów, jak i krytyków.

Za Vidę odpowiada Tanya Saracho. Stworzyła ona serial na podstawie opowiadania Pour Vida Richarda Villegasa Jr. Poznajemy historię dwóch zupełnie różnych od siebie sióstr – Emmy i Lindy. Obie wychowały się w amerykańsko-meksykańskiej rodzinie, ale po opuszczeniu rodzinnego domu nie utrzymują ze sobą kontaktu. Dopiero tajemnicza sytuacja zmusza je do powrotu do domu, a tam czeka na nie nieoczekiwana prawda o ich własnej matce.

W rolach głównych występują Melissa Barrera, Mishel Prada Ser Anzoategui, Chelsea Rendon, Carlos Miranda oraz Elizabeth De Razzo.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kumail nanjiani thomas middleditch zach woods and martin starr in silicon valley hbo

Dolina Krzemowa – sezon 6. będzie finałowym!

what/if

A co jeśli naszym życiem kieruje przeszłość – recenzja What/if