lubimyczytać

Szukając Alaski – Hulu zamówił serial na podstawie powieści, znana jest data premiery!

Platforma Hulu poinformowała, że zamówiła nowy miniserial oparty na powieści Johna Greena o tej samej nazwie. Produkcja ma składać się z ośmiu odcinków, a jej premiera zapowiadana jest na 18. października.

Do obsady należą m.in. Kristine Froseth, Charlie Plummer, Denny Love, Jay Lee, Landry Bender, Sofia Vassilieva, Uriah Shelton, Jordan Connor, Ron Cephas Jones oraz Timotny Simons. Za reżyserię pilota odpowiada Sarah Adina Smith.

Powieść na której opiera się serial wydana została w 2005 roku i należy do literatury młodzieżowej. Opowiada o pewnym nastolatku – Milesie Halterze, który chcąc coś zmienić w swoim życiu zapisuje się do szkoły z internatem. Tam poznaje dziewczynę Alaska Young i zakochuje się w niej. Tworzy sobie również grupę lojalnych i oddanych przyjaciół.

Ujrzymy historię o dojrzewaniu, przyjaźni, młodzieńczej miłości, ale znajdzie się także miejsce na życiowe tragedie z jakimi będą musieli zmierzyć się nasi młodzi bohaterowie. Cała fabuła opowiadana jest z perspektywy Milesa.

170383 352x500
lubimyczytać

Źródło: deadline

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.