Dolina Krzemowa – sezon 6. będzie finałowym!

}

Data: 1 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Doniesienia z lutego odnośnie skasowania serialu Dolina Krzemowa potwierdziły się. HBO poinformowało, że nie zamierza zamawiać kolejnej serii, a więc sezon szósty będzie ostatnią odsłoną serialu.

Fabuła serialu opowiada o pasjonatach i specjalistach od nowych technologii, którzy mieszkają w kalifornijskiej Dolinie Krzemowej. Każdego dnia przybywają do niej nowi mieszkańcy, którzy pragną zrobić karierę na miarę Marka Zuckerberga. Mieszkają oni w hotelu wynajmowanym przez młodego milionera Elricha, który za udział w zyskach z ich projektów pozwala im mieszkać za darmo.

Sezon 6. składał się będzie z siedmiu odcinków. Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Twórcą serialu jest Mike Judge, a funckję producenta wykonawczego pełni Alec Berg. Do obsady należą m.in. Thomas Middleditch, T.J. Miller, Kumail Nanjiani, Martin Starr, Zach Woods, Amanda Crew oraz Christopher Evan Welch.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Dolina Krzemowa - 6. sezon opóźniony

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.