w

Dolina Krzemowa – sezon 6. będzie finałowym!

kumail nanjiani thomas middleditch zach woods and martin starr in silicon valley hbo
screenrant

Doniesienia z lutego odnośnie skasowania serialu Dolina Krzemowa potwierdziły się. HBO poinformowało, że nie zamierza zamawiać kolejnej serii, a więc sezon szósty będzie ostatnią odsłoną serialu.

Fabuła serialu opowiada o pasjonatach i specjalistach od nowych technologii, którzy mieszkają w kalifornijskiej Dolinie Krzemowej. Każdego dnia przybywają do niej nowi mieszkańcy, którzy pragną zrobić karierę na miarę Marka Zuckerberga. Mieszkają oni w hotelu wynajmowanym przez młodego milionera Elricha, który za udział w zyskach z ich projektów pozwala im mieszkać za darmo.

Sezon 6. składał się będzie z siedmiu odcinków. Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Twórcą serialu jest Mike Judge, a funckję producenta wykonawczego pełni Alec Berg. Do obsady należą m.in. Thomas Middleditch, T.J. Miller, Kumail Nanjiani, Martin Starr, Zach Woods, Amanda Crew oraz Christopher Evan Welch.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

glow season 3 images 5 600x400 150x150

GLOW sezon 3. – jest data premiery i pierwsze zdjęcia!

321 5ccbfe7e3a831 150x150

Vida – powstanie trzeci sezon serialu!