Veronica Mars sezon 4. – znamy datę premiery!

9 czerwca 2019 | Newsy

Na festiwalu ATX w Austin w Teksasie ogłoszono wczoraj, że już 26. lipca na platformę Hulu powróci kultowa Veronica Mars. Przed premierą nowego sezonu stacja wyemituje całą serię od początku. Na seanse zaprasza od 1. lipca.

Veronica Mars powraca po ponad dziesięciu latach od oficjalnego zakończenia serialu. W rolę pani detektyw ponownie wcieli się Kristen Bell. Z racji upływu czasu najprawdopodobniej otrzymamy przeskok w czasie w stosunku do sezonu trzeciego. Możliwe także, że serial z młodzieżowego kryminału zmieni się w serię dla dorosłych.

Tytułowa Veronica to 17-letnia dziewczyna, która po skończeniu liceum rozpoczęła studia i zdecydowała się na karierę detektywa, podobnie jak jej ojciec. Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Neptune w Kalifornii. Twórcą serialu jest Rob Thomas. Po zakończeniu serialu spod jego skrzydeł wyszedł także film pełnometrażowy z 2014 roku kontynuujący serię.

Do obsady należą także Jason Dohring, Percy Daggs, Francis Capra, Leo D’Amato, Enrico Colantoni. Czwarty sezon składać się będzie z 8. odcinków.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun podsumowujący i przypominający fabułę całej serii jaki wydało Hulu.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Veronica Mars na nowym plakacie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram