theverge

Veronica Mars sezon 4. – znamy datę premiery!

Na festiwalu ATX w Austin w Teksasie ogłoszono wczoraj, że już 26. lipca na platformę Hulu powróci kultowa Veronica Mars. Przed premierą nowego sezonu stacja wyemituje całą serię od początku. Na seanse zaprasza od 1. lipca.

Veronica Mars powraca po ponad dziesięciu latach od oficjalnego zakończenia serialu. W rolę pani detektyw ponownie wcieli się Kristen Bell. Z racji upływu czasu najprawdopodobniej otrzymamy przeskok w czasie w stosunku do sezonu trzeciego. Możliwe także, że serial z młodzieżowego kryminału zmieni się w serię dla dorosłych.

Tytułowa Veronica to 17-letnia dziewczyna, która po skończeniu liceum rozpoczęła studia i zdecydowała się na karierę detektywa, podobnie jak jej ojciec. Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Neptune w Kalifornii. Twórcą serialu jest Rob Thomas. Po zakończeniu serialu spod jego skrzydeł wyszedł także film pełnometrażowy z 2014 roku kontynuujący serię.

Do obsady należą także Jason Dohring, Percy Daggs, Francis Capra, Leo D’Amato, Enrico Colantoni. Czwarty sezon składać się będzie z 8. odcinków.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun podsumowujący i przypominający fabułę całej serii jaki wydało Hulu.

Źródło: deadline

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.