Veronica Mars sezon 4. – znamy datę premiery!

}

Data: 9 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Na festiwalu ATX w Austin w Teksasie ogłoszono wczoraj, że już 26. lipca na platformę Hulu powróci kultowa Veronica Mars. Przed premierą nowego sezonu stacja wyemituje całą serię od początku. Na seanse zaprasza od 1. lipca.

Veronica Mars powraca po ponad dziesięciu latach od oficjalnego zakończenia serialu. W rolę pani detektyw ponownie wcieli się Kristen Bell. Z racji upływu czasu najprawdopodobniej otrzymamy przeskok w czasie w stosunku do sezonu trzeciego. Możliwe także, że serial z młodzieżowego kryminału zmieni się w serię dla dorosłych.

Tytułowa Veronica to 17-letnia dziewczyna, która po skończeniu liceum rozpoczęła studia i zdecydowała się na karierę detektywa, podobnie jak jej ojciec. Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Neptune w Kalifornii. Twórcą serialu jest Rob Thomas. Po zakończeniu serialu spod jego skrzydeł wyszedł także film pełnometrażowy z 2014 roku kontynuujący serię.

Do obsady należą także Jason Dohring, Percy Daggs, Francis Capra, Leo D’Amato, Enrico Colantoni. Czwarty sezon składać się będzie z 8. odcinków.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun podsumowujący i przypominający fabułę całej serii jaki wydało Hulu.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Veronica Mars na nowym plakacie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.