w

Loki – Disney zaprezentował logo oraz pierwszy kadr z serialu!

loki

Jak wiemy Disney pracuje nad wieloma serialami z uniwersum Marvela. Jednym z nich jest serial o nordyckim bogu psot znanym jako Loki. Na niedawnej konferencji prezes Marvela Kevin Feige zaprezentował światu logo serialu oraz pierwszy kadr z powstającej produkcji.

loki disney plus series first look image
screenrant

Widzimy na nim Lokiego prawdopodobnie w roku 1975, kiedy to doszło do premiery filmu Szczęki Spielberga. Reklamę tego filmu możemy zobaczyć nad głową naszego bohatera. Również sądząc po strojach , jak i aucie znajdującym się na drugim planie możemy stwierdzić, że są to lata 70. Może to potwierdzać doniesienia, jakoby serial ten miał skupiać się na podróżach w czasie głównego bohatera i jego uczestnictwie w całej historii ludzkości.

W roli Lokiego ponownie wystąpi Tom Hiddleston. Serial trafi na platformę Disney +, która swój start będzie miała 12 listopada tego roku.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16090 1.7 150x150

Veronica Mars sezon 4. – znamy datę premiery!

bm 2 150x150

Black Mirror – recenzja 2. odcinka 5. sezonu – “Smithereens”, czyli zgubny wpływ social mediów