Veronica Mars na nowym plakacie!

}

Data: 14 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Hulu zaprezentował nowy plakat serialu Veronica Mars, który powraca po ponad dziesięciu latach. Jego premiera już 26. lipca.

W rolę pani detektyw ponownie wcieli się Kristen Bell, ale z racji upływu czasu w serialu otrzymamy przeskok czasowy. Veronica powraca do swojego rodzinnego miasteczka Neptune, aby rozwiązać zagadkę tajemniczych śmierci, jakie miały miejsce podczas wiosennych zabaw zorganizowanych przez władze dla dzieci. Tragedia ta doprowadza prawie do upadku turystycznego przemysłu w Neptune. Veronica zostaje wynajęta przez pewną rodzinę, aby złapać mordercę ich syna. Zbliżając się do prawdy zostaje wplątana w tajemniczy konflikt, który rozgrywa się między bogatymi elitami a klasą robotniczą.

veronica mars season 4 poster
comingsoon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Solos – zapowiedź nowej antologii od Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.