pixel

Przeczytano:

Veronica Mars na nowym plakacie!

14 07 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Hulu zaprezentował nowy plakat serialu Veronica Mars, który powraca po ponad dziesięciu latach. Jego premiera już 26. lipca.

W rolę pani detektyw ponownie wcieli się Kristen Bell, ale z racji upływu czasu w serialu otrzymamy przeskok czasowy. Veronica powraca do swojego rodzinnego miasteczka Neptune, aby rozwiązać zagadkę tajemniczych śmierci, jakie miały miejsce podczas wiosennych zabaw zorganizowanych przez władze dla dzieci. Tragedia ta doprowadza prawie do upadku turystycznego przemysłu w Neptune. Veronica zostaje wynajęta przez pewną rodzinę, aby złapać mordercę ich syna. Zbliżając się do prawdy zostaje wplątana w tajemniczy konflikt, który rozgrywa się między bogatymi elitami a klasą robotniczą.

veronica mars season 4 poster
comingsoon

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również