w

Veronica Mars na nowym plakacie!

veronica mars season 4 poster 1
comingsoon

Hulu zaprezentował nowy plakat serialu Veronica Mars, który powraca po ponad dziesięciu latach. Jego premiera już 26. lipca.

W rolę pani detektyw ponownie wcieli się Kristen Bell, ale z racji upływu czasu w serialu otrzymamy przeskok czasowy. Veronica powraca do swojego rodzinnego miasteczka Neptune, aby rozwiązać zagadkę tajemniczych śmierci, jakie miały miejsce podczas wiosennych zabaw zorganizowanych przez władze dla dzieci. Tragedia ta doprowadza prawie do upadku turystycznego przemysłu w Neptune. Veronica zostaje wynajęta przez pewną rodzinę, aby złapać mordercę ich syna. Zbliżając się do prawdy zostaje wplątana w tajemniczy konflikt, który rozgrywa się między bogatymi elitami a klasą robotniczą.

veronica mars season 4 poster
comingsoon

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

df 150x150

Dni Fantastyki 2019 – relacja z wydarzenia – Serialomaniacy poczuli się jak w domu

1 png.43824.4 150x150

Kroniki Times Square sezon 3. – znamy datę premiery!