pixel

Przeczytano:

Unbelievable – sprawdźcie zapowiedź nowego dramatu od Netflixa!

19 07 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Unbelievable to dramat kryminalny, który skupi się na poszukiwaniu seryjnego gwałciciela. Ten ośmioodcinkowy serial zadebiutuje 13. września, a już teraz zerknijcie na oficjalną zapowiedź.

W rolach głównych wystąpią Toni Collette, Merritt Wever, Kaitlyn Dever i Danielle Macdonald. Za produkcję odpowiada Susannah Grant. Jest ona także reżyserką wraz z Lisą Cholodenko. Autorami scenariusza są natomiast T. Christian Miller i Ken Armstrong.

Fabuła serialu opiera się na prawdziwych wydarzeniach. Marie to nastolatka, która twierdzi, iż została zgwałcona we własnym domu. Jednak nikt jej w to nie wierzy. W tym samym czasie setki kilometrów dalej dwie kobiety będące detektywami badają podobne sprawy. Czy okaże się, że po kraju krąży seryjny gwałciciel?

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również