w

The Cleaners – Orlando Bloom producentem nowego serialu Amazona

orlando bloom producing sci fi series cleaners
fot. amazon

Dla platformy Amazon powstaje nowy serial science fiction The Cleaners, a jego producentem został aktor Orlando Bloom, który z tą platformą związany jest od czasu produkcji Carnival Row.

Fabuła The Cleaners opiera się na opowiadaniu Ken Liu zaadaptowanym na scenariusz przez Dominica Orlando. Oprócz Blooma producentami są także Liu i Adam Karasick.

Akcja serialu rozgrywać będzie się w niedalekiej przyszłości, w której to przedmioty nieożywione niosą ze sobą wspomnienia o ludzkich przeżyciach. Pewna liczba populacji dotykając taki przedmiot ma możliwość ujrzenia tych wspomnień. Aby łagodzić obciążenia emocjonalne istnieją sprzątacze, którzy usuwają z przedmiotów wspomnienia. Głównym bohaterem będzie młody mężczyzna, który odziedziczył firmę sprzątającą i podejmuje nowe, bardzo tajemnicze zlecenie.

Źródło: darkhorizons

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

lumberjanes

Lumberjanes – Noelle Stevenson bierze się za kolejny animowany serial

dickinson e1568997479136

Dickinson – produkcja odnowiona na 3. sezon!