Titans sezon 2. – śmierć członka ekipy na planie serialu!

}

Data: 19 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Trwają właśnie zdjęcia do drugiego sezonu serialu Titans, jednak zostały one chwilowo wstrzymane ze względu na tragiczny wypadek jaki miał miejsce w Toronto podczas testów efektów specjalnych.

W trakcie filmowania jednego z kaskaderskich wyczynów, polegającego na rzuceniu samochodem, jeden z jego elementów oderwał się i niefortunnie trafił w głowę koordynatora efektów specjalnych – Warrena Appleby’a. Zmarł on w drodze do szpitala. W związku z tą tragedią i z pracami policji oraz Ministerstwa Pracy, zdjęcia do produkcji mają zostać wstrzymane na dwa dni.

Appleby był bardzo doświadczonym pracownikiem przemysłu filmowego. Miał za sobą 25-letnią karierę. Współpracował zarówno przy produkcji seriali, jak i filmów, tj. To, Coś czy Kształt wody. Obecnie był koordynatorem także w filmach To: Rozdział drugi i My Spy. Projektów tych niestety już nie dokończy.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Pod powierzchnią - będzie 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.