Układ – druga część cyklu Brejdyganta zadebiutuje już w październiku!

}

Data: 4 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Na antenie stacji AXN już w październiku zadebiutuje serial Układ, będący drugą częścią kryminalnego cyklu Igora Brejdyganta. Kontynuuje on historię Moniki Brzozowskiej, która nie może podnieść się psychicznie po dramatycznych wydarzeniach poprzedniego sezonu serialu zatytułowanego Rysa.

Wysłana na przymusowy urlop wraca do nałogu, który przed laty niemal doprowadził ją do śmierci. W tym czasie zaczynają ginąć świadkowie, którzy mieli pomóc w rozbiciu szajki pedofilskiej, na której trop wpadła Brzozowska. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie członkowie grupy przestępczej odpowiadają za morderstwa. Sprawa okazuje się jednak znacznie bardziej skomplikowana, a bycie oprawcą nie wyklucza bycia ofiarą.

Układ to thriller polityczny, który wciągnie widzów w mroczny świat zależności i tajemnic. To fikcja, w której nietrudno znaleźć odniesienia do rzeczywistości. Tytułowy układ, obnaża prawdę o tym, co dzieje się na szczytach władzy i o ludziach, których wpływy sięgają zbyt wysoko, by ktoś odważył się ich ruszyć.

W obsadzie powracają Julia Kijowska, Dawid Ogrodnik, Kinga Preis, Mariusz Ostrowski, Zuzanna Zielińska i Sylwia Juszczyk-Krawczyk. Dołączyli do nich Adam Woronowicz i Piotr Witkowski. Serial wyreżyserował Leszek Dawid.

Premiera tego ośmioodcinkowego serialu odbędzie się 5 października o godzinie 21:00 na AXN.

Źródło: AXN

ZOBACZ TEŻ  Unsolved Mysteries w nowej wersji zmierza na Netflix!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.