Cabinet of Curiosities – rozpoczęto prace na planie nowego serialu od del Toro

4 września 2021 | Newsy

Dla platformy Nefflix powstaje serial Cabinet of Curiosities, za produkcję którego odpowiada niezwykły filmowiec Guillermo del Toro. W Toronot w Kanadzie właśnie rozpoczęły się zdjęcia do projektu.

W serialu wystąpią F. Murray Abraham, Andrew Lincoln, Ben Barnes, Tim Blake Nelson, Elpidia Carrillo, Essie Davis, Hannah Galway, Crispin Glover, Demetrius Grosse, David Hewlett, Luke Roberts, Sebastian Roché, Glynn Turman i Peter Weller.

Projekt wcześniej nosił tytuł 10 After Midnight. Ma to być zbiór antologicznych opowieści z nutką grozy. Produkcja ma rzucić wyzwanie naszym tradycyjnym wyobrażeniom o horrorze. Będą makabryczne, magiczne, groteskowe i klasyczne sceny, zawarte w ośmiu wyrafinowanych i złowrogich historiach.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Too Old To Die Young - zwiastun nowego serialu od Nicolasa Windinga!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram