Przeczytano:

Unsolved Mysteries w nowej wersji zmierza na Netflix!

10 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix wziął się za remake klasycznego paradokumentu z lat 90. Mowa o Unsolved Mysteries, które emitowane z przerwami w latach 1987-2010 doczekało się ponad 500 epizodów.

Za produkcję serialu odpowiada Shawn Levy – producent wykonawczy Stranger Things. Wraz z nim nad projektem pracują także twórcy oryginalnego serialu – John Cosgrove i Terry Dunn Meurer.

Nowy serial utrzymał format, w jakim kręcony był serial z lat 90. Twórcy wykorzystali format dokumentu, aby odtworzyć prawdziwe nierozwiązane tajemnice różnych przestępst, zaginięć czy zjawisk paranormalnych, tj. duchy czy porwania przez UFO.

Premiera serialu na platformie Netflix już 1 lipca br. Produkcja składa się z 12 epizodów, jednak na razie zadebiutuje tylko sześć z nich, za reżyserię których odpowiadają Marcus A. Clarke, Clay Jeter i Jimmy Goldblum.

Źródło: bloody-disgusting.com

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również