Ucho Prezesa powróci! Trafi do Comedy Central i Paramount Play!

2 września 2019 | Newsy

Po skończeniu się licencji na emisję serialu nie wiadomo było czy produkcja jeszcze kiedyś powróci. Jednak dla fanów tego satyrycznego serialu pojawiły się dobre wieści. Wiadomo już, że pojawi się kolejny sezon, a także gdzie emitowane będą poprzednie serie.

Od 16 września Ucho Prezesa trafi do ramówki Comedy Central Polska i na platformę Paramount Play. Na Comedy Central emisja odbędzie się od poniedziałku do piątku o godzinie 21.

Jednak to nie wszystko, parę dni temu na oficjalnym kanale produkcji na Youtube zadebiutowała zapowiedź kolejnego sezonu serialu. To trzyminutowy film opublikowany pt. Tajemnica przedwyborcza.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  The Mandalorian sezon 2. - październik potwierdzony!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!