Tacy jesteśmy sezon 4. – zobaczcie zwiastun ukazujący nowych bohaterów!

}

Data: 2 września 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja NBC wypuściła zwiastun nadchodzącego czwartego sezonu serialu Tacy jesteśmy. Chodź jest on tylko minutowy to ukazuje nam aż dziesięcioro nowych bohaterów, którzy dołączyli do ekipy serialu.

Do obsady dodano Asante Blackk, Masrha Stephanie Blake, Omar Epps, Bahara Golestani, Jennifer Morrison, Timothy Omundson, M. Night Shyamalan, Julian Silva, Auden Thornton i Nick Wechsler. Twórcą serialu jest Dan Fogelman.

Zwiastun nie ujawnia jak nowe postacie wpłyną na naszych bohaterów. Wiadomo natomiast, że pod koniec pierwszego odcinka nowej serii możemy spodziewać się niespodziewanego zwrotu akcji. Oby tylko przy tak dużym nagromadzeniu nowych bohaterów, serial dalej głównie skupiał się na losach rodziny Pearson, bo w końcu to serial o ich historii.

Premiera nowych odcinków już od 24 września na NBC. W Polsce serial emituje stacja FOX Polska. Jak na razie nie znana jest polska data premiery czwartego sezonu.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Behawiorysta – zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.