Twórcy serii Zawód: Amerykanin pracują nad nową serią dla stacji FX

}

Data: 8 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Joel Fields i Joe Weisberg to duet stojący za sukcesem serialu Zawód: Amerykanin. Teraz oboje powracają do FX z nowym projektem, w którym główną rolę zagrać ma Steve Carell.

Stacja FX dała zamówienie na 10-odcinkowy limitowany serial The Patient. Produkcja ta ma być psychologicznym thrillerem, skupiającym się na psychoterapeucie Aleksandrze Straussie – w tej roli Carell, który porwany zostaje przez seryjnego mordercę. Ten ma do niego niezwykłą prośbę. Chce otrzymać terapię, która pohamuje jego mordercze żądze. W trakcie prób naprawy mordercy i porywacza, do głosu w Aleksandrze dochodzą jego własne problemy, a jednym z nich jest niedawna utrata ukochanej żony.

Carell będzie pełnił także funkcję producenta wykonawczego przy projekcie. Aktor ten w ostatnim czasie zagrał w produkcji The Morning Show oraz Siły kosmiczne. Kojarzycie go także z pewnością z hitowego serialu Biuro.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Amerykańscy Bogowie sezon 2. – mamy pełny zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.