Zagubieni w kosmosie – zwiastun finałowego sezonu!

}

Data: 8 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź trzeciego i zarazem finałowego sezonu serialu Zagubieni w kosmosie. Produkcja z nowymi odcinkami powróci jeszcze w tym roku.

Poniższe wideo nie ujawnia zbyt wiele jeśli chodzi o fabułę finałowej serii. Wydaje się jednak, iż nadchodzący sezon będzie mroczniejszy i zapewni naszym bohaterom wiele niebezpieczeństw.

Akcja serialu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, na 30 lat do przodu. Rodzina Robinsonów zostaje wybrana do opuszczenia Ziemi w celu skolonizowania kosmosu. Jednak w drodze na planetę przeznaczenia dochodzi do komplikacji i rozbitkowie lądują na nieznanej ziemi. Od teraz muszą walczyć o przetrwanie. Najmłodszy z rodziny, Will nawiązuje niezwykłą i zaskakującą więź z robotem-kosmitą zamieszkującym ową planetę.

W obsadzie powracają Toby Stephens jako John Robinson, Molly Parker jako Maureen Robinson, Taylor Russell jako Judy, Mina Sundwall jako Penny i Max Jenkins jako Will.

Premiera 3. sezonu serialu Zagubieni w kosmosie już 1 grudnia 2021 roku. Dwa dotychczasowe sezony dostępne są na platformie Netflix. Planujecie je sobie odświeżyć przed emisją finału?

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Wataha sezon 3. - serial zadebiutuje już 30 października na HBO Europe!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.