Amerykańscy Bogowie sezon 2. – mamy pełny zwiastun!

}

Data: 21 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Do premiery kolejnego sezonu serialu nie pozostało wiele czasu, bowiem odbędzie się ona już 10 marca w STARZ, a więc rozpoczęto promocję produkcji. Już teraz poniżej możecie zobaczyć zwiastun 2. sezonu.

Jest to serialowa adaptacja powieści Neila Gaimana o tym samym tytule. Na pewno wszyscy ciekawi jesteśmy kontynuacji, tym bardziej, że serial miał problemy z produkcją. W trakcie nagrywania kolejnych odcinków doszło do rezygnacji z dwóch głównych scenarzystów i dalsze prace trwały bez Bryana Fullera i Michaela Greena.

W drugim sezonie nie zobaczymy także Gillian Anderson w roli Media, jednego z Nowych Bogów. Do swoich ról powrócą m.in. Ricky Whittle, Ian McShane, Emily Browning, Orlando Jones, Pablo Schreiber, a w nowe postacie wcielą się m.in. Kahyun Kim, Dean Winters i Devery Jacobs.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Carmen Sandiego – nowy animowany serial Netflixa, jest zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.