w

Amerykańscy Bogowie sezon 2. – mamy pełny zwiastun!

Amerykańscy Bogowie
collider

Do premiery kolejnego sezonu serialu nie pozostało wiele czasu, bowiem odbędzie się ona już 10 marca w STARZ, a więc rozpoczęto promocję produkcji. Już teraz poniżej możecie zobaczyć zwiastun 2. sezonu.

Jest to serialowa adaptacja powieści Neila Gaimana o tym samym tytule. Na pewno wszyscy ciekawi jesteśmy kontynuacji, tym bardziej, że serial miał problemy z produkcją. W trakcie nagrywania kolejnych odcinków doszło do rezygnacji z dwóch głównych scenarzystów i dalsze prace trwały bez Bryana Fullera i Michaela Greena.

W drugim sezonie nie zobaczymy także Gillian Anderson w roli Media, jednego z Nowych Bogów. Do swoich ról powrócą m.in. Ricky Whittle, Ian McShane, Emily Browning, Orlando Jones, Pablo Schreiber, a w nowe postacie wcielą się m.in. Kahyun Kim, Dean Winters i Devery Jacobs.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Documentary Now

Documentary Now! sezon 3. – jest zwiastun produkcji!

supergirl season 4 release date cast story news cw dc 150x150

Supergirl sezon 4. – promo 11. odcinka