Przeczytano:

Turner & Hooch – Disney+ prezentuje zapowiedź kontynuacji filmu

24 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma Disney+ przygotowała serialową kontynuację kultowego filmu z 1989 roku Turner & Hooch, w którym to w główną rolę wcielił się Tom Hanks. W sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź nowej produkcji.

Główny bohater to pracownik policji Scott Turner Jr., syn bohatera odgrywanego w filmie przez Toma Hanksa. Po śmierci swojego ojca odziedzicza po nim wielkiego mastifa francuskiego imieniem Hooch. Chaotyczne wybryki zwierzaka doprowadzają jego nowego właściciela do szału, zwłaszcza iż obecność psa zakłóca dotychczasowe poukładane życie mężczyzny. Z czasem okazuje się jednak, iż Hooch może być bardzo dobrym partnerem, takiego jakiego Scott właśnie potrzebował.

W obsadzie znajdują się Josh Peck, Carra Patterson, Brandon Jay McLaren, Anthony Ruivivar, Lyndsy Fonseca, Jeremy Maguire, Vanessa Lengies, Becca Tobin oraz Reginald VelJohnson. Za serial odpowiada Matt Nix.

Premiera serialu Turner & Hooch już 21 lipca 2021 roku.

Poniżej plakat promujący produkcję.

turner hooch pb 1 768x1138 1
fot. disney+

Źródło: Comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również