Książęta – nowy szwedzki serial Netflixa

24 czerwca 2021 | Newsy

Netflix prezentuje zwiastun swojego nowego szwedzkiego serialu Książęta, w którym nie zabraknie wątku LGBT.

Młody książę staje przed wielkim dylematem – co wybrać miłość czy obowiązek? Książę Wilhelm przyzwyczaja się do życia w swojej nowej prestiżowej szkole z internatem. Największym problemem okazuje się dla niego podążanie za głosem serca.

Książe trafia do szkoły z internatem, aby nabrać ogłady i poznać normalne życie. Początkowo niezbyt zadowolony, z czasem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Kiedy jednak wskutek nieoczekiwanych zdarzeń, staje się kolejną osobą do szwedzkiego tronu, będzie musiał wybrać co jest dla niego ważniejsze.

Premiera serialu Książęta już 1 lipca 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Midnight Club – Mike Flanagan rozpoczyna zdjęcia do nowej serii grozy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy