Eden – mała dziewczynka i świat zamieszkany przez roboty! Zobaczcie zwiastun tego anime

29 marca 2021 | Newsy

Na platformę Netflix zmierza nowy serial anime pt. Eden. Platforma w ostatnim czasie dość mocno postawiła na rozszerzanie swojej biblioteki jeśli chodzi o ten gatunek i trzeba przyznać, idzie jej to nadzwyczaj dobrze. Zerknijcie jak prezentuje się zapowiedź serialu, w którym na świecie nie ma już ludzi…

Akcja rozgrywać będzie się w dalekiej przyszłości. Na świecie nie ma już ludzi, a w mechanicznej metropolii o nazwie Eden 3 żyją wyłącznie roboty. Przynajmniej tak im się wydawało. Pewnego dnia dwa roboty odkrywają w mieście ludzką dziewczynkę. Decyzja, którą podejmą, odmieni losy świata. Postanowią bowiem wychować ostatnie ludzkie dziecko. Czy im się to uda, biorąc pod uwagę nastawienie całej robotycznej społeczności, dla której ludzie to przeszkoda do stworzenia świata idealnego?

Premiera Eden już 27 maja 2021 roku.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Narcos: Meksyk z nowym zwiastunem

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram