Przeczytano:

Eden – mała dziewczynka i świat zamieszkany przez roboty! Zobaczcie zwiastun tego anime

29 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Na platformę Netflix zmierza nowy serial anime pt. Eden. Platforma w ostatnim czasie dość mocno postawiła na rozszerzanie swojej biblioteki jeśli chodzi o ten gatunek i trzeba przyznać, idzie jej to nadzwyczaj dobrze. Zerknijcie jak prezentuje się zapowiedź serialu, w którym na świecie nie ma już ludzi…

Akcja rozgrywać będzie się w dalekiej przyszłości. Na świecie nie ma już ludzi, a w mechanicznej metropolii o nazwie Eden 3 żyją wyłącznie roboty. Przynajmniej tak im się wydawało. Pewnego dnia dwa roboty odkrywają w mieście ludzką dziewczynkę. Decyzja, którą podejmą, odmieni losy świata. Postanowią bowiem wychować ostatnie ludzkie dziecko. Czy im się to uda, biorąc pod uwagę nastawienie całej robotycznej społeczności, dla której ludzie to przeszkoda do stworzenia świata idealnego?

Premiera Eden już 27 maja 2021 roku.

Źródło: youtube

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również