Physical – komediodramat Apple TV+ z odnowieniem na 2. sezon

}

Data: 5 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ oficjalnie odnowiło na drugi sezon komediowo-dramatyczny serial Physical od Annie Weisman. W głównej roli występuje Rose Byrne.

Serial przedstawia losy pewnej gospodyni domowej, która nagle odnajduje w sobie siłe i pewność siebie i staje się instruktorką aerobiku.

Nie mogliśmy być bardziej dumni z zaprezentowania wyjątkowego podejścia Annie Weisman do tej mrocznej, zabawnej i wzruszającej oraz odważnej historii. Nie możemy się doczekać, aż widzowie z całego świata doświadczą kolejnego rozdziału podróży Sheili w kierunku osobistego wzmocnienia. – powiedziała w swoim oświadczeniu dyrektor programowa Apple TV+ Michelle Lee

Produkcja powstała w stylu retro i rozgrywa się w latach 80 ubiegłego wieku. Rose Byrne wciela się w gospodynię domową Sheillę Rubin, która odkrywa w sobie talent do aerobiku i zostaje cenioną instruktorką fitness. Pozwala jej to odkryć prawdziwą siebie w świecie, w którym do tej pory wszystko co robiła podporządkowywała swojemu mężowi.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dama i Dale - nowy serial dokumentalny braci Duplass o zuchwałym oszustwie w przemyśle motoryzacyjnym

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.