Physical – komediodramat Apple TV+ z odnowieniem na 2. sezon

5 sierpnia 2021 | Newsy

Apple TV+ oficjalnie odnowiło na drugi sezon komediowo-dramatyczny serial Physical od Annie Weisman. W głównej roli występuje Rose Byrne.

Serial przedstawia losy pewnej gospodyni domowej, która nagle odnajduje w sobie siłe i pewność siebie i staje się instruktorką aerobiku.

Nie mogliśmy być bardziej dumni z zaprezentowania wyjątkowego podejścia Annie Weisman do tej mrocznej, zabawnej i wzruszającej oraz odważnej historii. Nie możemy się doczekać, aż widzowie z całego świata doświadczą kolejnego rozdziału podróży Sheili w kierunku osobistego wzmocnienia. – powiedziała w swoim oświadczeniu dyrektor programowa Apple TV+ Michelle Lee

Produkcja powstała w stylu retro i rozgrywa się w latach 80 ubiegłego wieku. Rose Byrne wciela się w gospodynię domową Sheillę Rubin, która odkrywa w sobie talent do aerobiku i zostaje cenioną instruktorką fitness. Pozwala jej to odkryć prawdziwą siebie w świecie, w którym do tej pory wszystko co robiła podporządkowywała swojemu mężowi.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dama i Dale - nowy serial dokumentalny braci Duplass o zuchwałym oszustwie w przemyśle motoryzacyjnym

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram