Troje pod przykrywką – nowa komedia akcji stacji TV4

}

Data: 22 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Jesienią na antenie stacji TV4 zadebiutuje nowy serial Troje pod przykrywką. To komedia akcji o policjantach, którzy współpracują z tajną jednostką służb specjalnych.

Tytułowi bohaterowie to oficer operacyjna Karolina Drzazga oraz bracia Marek i Staszek Gawlikowie znani widzom z serialu Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wcielą się w nich Dagmara Bąk, Jędrzej Taranek i Piotr Miazga. Bracia znajdują się na życiowym zakręcie. Teraz oczyszczają ulice, ale już nie z przestępców, a z śmieci. Wszystko się zmieni, kiedy na swojej drodze spotkają szefa tajnej komórki Agencji Bezpieczeństwa i Karolinę. Dostają od losu drugą szanse, a ich życie wypełni teraz adrenalina i niebezpieczne wyzwania.

Ryzykowne i niekonwencjonalne akcje, przebieranki, strzelaniny, mistyfikacje i brawurowe ucieczki – teraz to wszystko stanie się dla Gawlików chlebem powszednim, a wszystko to okraszone oryginalną dawką tylko sobie znanego humoru.

W obsadzie serialu Troje pod przykrywką znajdują się także Mirosław Kropielnicki, Barbara Jonak i Dominika Rybiałka. Za reżyserię odpowiada Jakub Miszczak.

Źródło: świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Troje pod przykrywką – nowy serial TV4 już od września na antenie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.