Troje pod przykrywką – nowy serial TV4 już od września na antenie!

}

Data: 31 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Już od 5 września na antenie TV4 będziemy mogli oglądać nowy komediowy serial Troje pod przykrywką. Poznamy policjantów współpracujących z tajną jednostką służb specjalnych. Połączenie to gwarantuje dużą dawkę humoru i mocnych wrażeń. Jesteście na to gotowi?

Tytułowi bohaterowie to oficer operacyjna Karolina Drzazga oraz bracia Marek i Staszek Gawlikowie znani widzom z serialu Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wcielą się w nich Dagmara Bąk, Jędrzej Taranek i Piotr Miazga. Bracia znajdują się na życiowym zakręcie. Teraz oczyszczają ulice, ale już nie z przestępców, a z śmieci. Wszystko się zmieni, kiedy na swojej drodze spotkają szefa tajnej komórki Agencji Bezpieczeństwa i Karolinę. Dostają od losu drugą szanse, a ich życie wypełni teraz adrenalina i niebezpieczne wyzwania.

Będą ryzykowne i niekonwencjonalne akcje, mistyfikacje, strzelaniny, brawurowe ucieczki i porwania. Bracia z powodzeniem dotrzymają kroku Karolinie i jej agentom wykazując się przy tym ułańską fantazją i właściwym sobie oryginalnym poczuciem humoru.

Poniżej świetna zapowiedź produkcji. Czyż nie kojarzy Wam się ona z Desperado?

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Pennyworth odnowione na 2. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.