Tom Clancy’s Jack Ryan od Amazona otrzymuje odnowienie na 4. sezon

}

Data: 15 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Tom Clancy’s Jack Ryan otrzymał od platformy Amazon oficjalną zgodę na realizację czwartego sezonu. Decyzję taką podjęto jeszcze przed premierą trzeciej serii, której produkcja niedawno została ukończona.

Serial ten inspirowany jest książkową serią Toma Clancy’ego. W głównej roli występuje John Krasinski. Wiadomo, iż w czwartej serii do obsady dołączy Michael Peña, nie wiadomo jednak w kogo się wcieli.

W trzecim sezonie Jack ucieka i ściga się z czasem. Okazało się, że został niesłusznie zamieszany w pewien spisek i staje się zbiegiem. Poszukiwany zarówno przez CIA, jak i pewną organizację, której istnienie odkrył, Jack musi zejść do podziemia i tak przemierzając Europę pozostać przy życiu i zapobiec globalnemu konfliktowi.

Serial ten jest koprodukcją Amazon Studios, Paramount Television Studios i Skydance Television. Data premiery 3. sezonu nie została jeszcze ustalona.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Osiecka – serial o polskiej artystce zadebiutuje dopiero w przyszłym roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.