Osiecka – serial o polskiej artystce zadebiutuje dopiero w przyszłym roku

20 sierpnia 2020 | Newsy

Pierwotnie serial Osiecka, za który odpowiada Telewizja Polska zadebiutować miał jesienią. Nie pojawi się jednak w nadchodzącej ramówce. Jego emisja zaplanowana została dopiero na początek marca 2021 roku.

Tłem serialu będą artystyczne, polityczne i obyczajowe realia czasów, w których żyła Osiecka. Ujrzymy szeroką panoramę kulturalnego i towarzyskiego życia Warszaway i Polski na przełomie kilku dekad. Jego bohaterami oprócz Osieckiej będą także takie postacie jak Elżbieta Czyżewska, Zbigniew Cybulski, Bogumił Kobiela czy Jeremi Przybora.

Artystka urodziła się w 1936 roku, a zmarła w 1997. Była wszechstronnie uzdolniona, parała się byciem poetką, autorką tekstów piosenek, reżyserką i dziennikarką.

W rolę tytułowej bohaterki wcielą się Eliza Rycembel i Magdalena Popławska.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Abby Lee Miller powraca do Dance Moms

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!