Jeremy Renner w zwiastunie dramatu Mayor of Kingstown

15 października 2021 | Newsy

Paramount+ opublikowało drugi oficjalny zwiastun serialu dramatycznego Mayor of Kingstown. Za produkcję tą odpowiada twórca serialu Yellowstone – Taylor Sheridan.

Fabuła serialu podąża za losami braci McLusky. To maklerzy energetyczni w Kingstown w stanie Michigan. W pobliżu nic nie ma oprócz więzienia, które jest jedynym miejscem pozwalającym funkcjonować miastu i jedynym prosperującym dobrze przemysłem. Poruszając tematy systemowego rasizmu, korupcji i nierówności, seria przedstawia surowe spojrzenie na próbę zaprowadzenia porządku i sprawiedliwości w mieście, w którym całkowicie obce są oba te elementy.

Mayor of Kingstown składa się z 10 odcinków. Premiera serialu 14 listopada 2021 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Van Helsing odnowiony na finałowy sezon!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!