w

Titans sezon 3. – zobaczymy nowych superbohaterów!

titans e1598139857211

W nadchodzącym trzecim sezonie serialu Titans od DC Universe zobaczymy trójkę nowych superbohaterów. Jak podano na tegorocznym DC FanDome do wszechświata serialu dołączy Red Hood, Barbara Gordon i Strach na wróble.

Curran Walters wcieli się w Jasona Todda, który ostatecznie zamieni się w Red Hooda. Jego wątek ma być naistotniejszym w tym sezonie. Swój debiut zaliczy postać Barbary Gordon będącej byłą Batgirl, a teraz zasiadającą na stołku komisarza policji w Gotham. Jak na razie nie wiadomo kto wcieli się w tą postać.

W nowym sezonie pojawi się także postać Stracha na wróble, który to jednak nie będzie głównym antagonistą. Początkowo ujrzymy go jako więźnia w Arkham Asylum, który jako konsultant udziela rad w trudnych dochodzeniach. Casting na aktora do tej roli trwa.

Patrząc na to, iż nie obsadzono jeszcze kluczowych ról 3. sezonu to nic dziwnego, iż na panelu poświęconemu produkcji nie padło nawet słowo o dacie premiery. Z pewnością na nowe przygody grupy młodych superbohaterów przyjdzie nam jeszcze dość długo poczekać.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

przysiega the vow serial dokumentalny hbo 3 1000

Przysięga – nowy serial dokumentalny HBO o amerykańskiej sekcie NXIVM

obi wan.0.0

Serial o Obi-Wan Kenobim będzie limitowaną produkcją!