Titans – zapowiedź 3. sezonu

18 czerwca 2021 | Newsy

Czekacie z niecierpliwością na trzeci sezon serialu Titans? Jeśli tak to stacja HBO Max ujawniła pierwszą zapowiedź produkcji. Materiał jest jednak dość krótki i nie ujawnia zbyt wiele.

Zwiastun wydaje się być wyjątkowo mroczny i ponury. Trafiamy do opuszczonego wesołego miasteczka, gdzie mamy powieszonego policjanta i nagle w tle słychać śmiech w stylu Jokera. W kolejnych ujęciach możemy dostrzec Red Hooda i coś co być może będzie nowym Strachem na wróble. Trzeba przyznać, że zapowiedź ta spowodowała, iż jeszcze bardziej będziemy czekać na nowe odcinki serialu.

Titans opowiada o przygodach młodych superbohaterów, którymi dowodzi Nightwing. Grupa ta stara się zwalczać zło i pomagać bezbronnym. W trzecim sezonie nasi bohaterowie trafią do Gotham City, gdzie ponownie spotkają starych przyjaciół i zmierzą się z nowymi wrogami.

Premiera 3. sezonu serialu Titans już 12 sierpnia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale o superbohaterach - 20 produkcji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy