Przeczytano:

Titans – zapowiedź 3. sezonu

18 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Czekacie z niecierpliwością na trzeci sezon serialu Titans? Jeśli tak to stacja HBO Max ujawniła pierwszą zapowiedź produkcji. Materiał jest jednak dość krótki i nie ujawnia zbyt wiele.

Zwiastun wydaje się być wyjątkowo mroczny i ponury. Trafiamy do opuszczonego wesołego miasteczka, gdzie mamy powieszonego policjanta i nagle w tle słychać śmiech w stylu Jokera. W kolejnych ujęciach możemy dostrzec Red Hooda i coś co być może będzie nowym Strachem na wróble. Trzeba przyznać, że zapowiedź ta spowodowała, iż jeszcze bardziej będziemy czekać na nowe odcinki serialu.

Titans opowiada o przygodach młodych superbohaterów, którymi dowodzi Nightwing. Grupa ta stara się zwalczać zło i pomagać bezbronnym. W trzecim sezonie nasi bohaterowie trafią do Gotham City, gdzie ponownie spotkają starych przyjaciół i zmierzą się z nowymi wrogami.

Premiera 3. sezonu serialu Titans już 12 sierpnia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również