The Winchesters – obsadzono główne role w serialu!

}

Data: 22 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

The Winchesters to prequel serialu Nie z tego świata, nad którym pracuje stacja The CW. Projekt jest na etapie kompletowania obsady. Angaże otrzymali Meg Donnelly i Drake Rodger.

Wcielają się oni w młode wersje rodziców Sama i Deana – Mary i Johna Winchester. W oryginalnym serialu portretowali ich Samantha Smith i Jeffrey Dean Morgan.

Mary to 19-letnia dziewczyna, która od dziecka walczy z siłami ciemności. Po stracie bliskiej osoby łowczyni chce porzucić rodzinny biznes. Plany te jednak zmienia zaginięcie jej ojca i przybycie do miasteczka Johna.

John zaś to mężczyzna, który niedawno wrócił z Wietnamu. W swoim rodzinnym miasteczku odnajduje nową misję. Ślady przeszłości ojca prowadzą do go tajnej organizacji i zupełnie nowej wojny, w którą wplątuje się jako myśliwy.

Przed Samem i Deanem byli John i Mary. The Winchesters ma być epicką, nieopowiedzianą do tej pory historią miłosną, o tym jak John poznał Mary i jak postanowił zrobić wszystko, aby ocalić swoją miłość i świat. Całość opowiedziana zostanie z perspektywy narratora – Deana, do roli którego powraca Jensen Ackles.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead - zombie na ekranach jeszcze przez dekadę?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.