The Walking Dead – zombie na ekranach jeszcze przez dekadę?

15 września 2018 | Newsy

j

AMC ma względem The Walking Dead bardzo ambitne plany. Zdaniem twórców to bardzo złożone uniwersum, które mają zamiar eksploatować jeszcze co najmniej przez 10 lat!

Oprócz głównego serialu mamy oczywiście spin-off, czyli Fear the Walking Dead. Włodarze AMC już w marcu tego roku zapewniali, że w drodze są kolejne „odnogi” Żywych Trupów.

Sądzicie, że kręcenie kolejnych seriali w tym uniwersum ma sens? A może The Walking Dead zaczyna już zalatywać nomen omen trupem? Dajcie znać w komentarzach!

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead – Alpha, na nowym teaserze i plakacie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy