Co przyniesie 5. sezon serialu Cobra Kai?

}

Data: 22 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

W niedawno udzielonym wywiadzie dla portalu Deadline, twórcy serialu Jon Hurwitz, Josh Heald i Hayden Schlossberg zdradzili parę faktów na temat sezonu piątego Cobra Kai.

Jak wiadomo produkcja tego sezonu została już ukończona. Według twórców jego fabuła jest nieprzewidywalna. Możemy spodziewać pojawienia się postaci znanych z filmów.

W sezonie 4. wszyscy wiedzieli, że zmierzamy w kierunku turnieju. W sezonie 5. nikt nie wie, dokąd zmierzamy. Jest dużo szaleństwa, może pojawią się znane twarze, a może nie, ale jedno jest pewne – będzie dużo karate – powiedział Hurwitz.

W 4. sezonie wygrali Ci źli, więc czeka nas odwet. Wielu ludzi się bije, kopie, ale historia potoczy się w nowy sposób, w taki którego nikt nie jest w stanie przewidzieć – dodał Heald.

[SPOILER}

Czwarty sezon zakończył się zwycięstwem w turnieju All-Valley Terry’ego Silvera i Johna Kreese. Miguel wyjechał do Meksyku w poszukiwaniu swojego prawdziwego ojca, a do Daniela przybył Chozen w celu pomocy w pokonaniu Silvera i Kreesa.

Jeśli chodzi o przyszłość serialu to jak twierdzi Schlossberg, ma on już pomysł na zakończenie Cobra Kai, jednak nie będzie to w najbliższej przyszłości. Wciąż w planach jest kilka sezonów.

Na platformie Netflix dostępne są wszystkie cztery sezony Cobra Kai.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Anatomia skandalu – zwiastun nowego serialu Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.