The Summer I Turned Pretty – plakat młodzieżowego romansu od Amazona

}

Data: 29 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video opublikowała oficjalny plakat promujący i jednocześnie zdradzający datę premiery serialu The Summer I Turned Pretty. To adaptacja powieści Jenny Han, która napisała m.in. serię zapoczątkowaną książką Do wszystkich chłopców, których kochałam.

W obsadzie tej młodzieżowej produkcji o miłości są Lola Tung, Jackie Chung, Rachel Blanchard, Christopher Briney, Gavin Casalegno, Sean Kaufman, Alfredo Narciso, Minnie Mills, Colin Ferguson i Tom Everett Scott.

Fabuła The Summer I Turned Pretty opiera się na miłosnym trójkącie. W jego skład wchodzi jedna dziewczyna i dwójka braci. Jak zapowiadają twórcy poznamy piękną opowieść o dojrzewaniu, o pierwszej miłości, pierwszym złamanym sercu i magii tego jednego idealnego lata.

the summer i turned pretty poster 768x960 1

Premiera serialu zaplanowana jest na 17 czerwca 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Brutalny i niemy zwiastun 3. sezonu The Boys

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.