Brutalny i niemy zwiastun 3. sezonu The Boys

}

Data: 14 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci zadebiutował zapowiadany pierwszy zwiastun 3. sezonu The Boys. Opublikowane wideo trwa niecałe dwie minuty, w trakcie których bohaterowie nie wypowiadają ani jednego słowa, nie stronią jednak od przemocy.

Jak zapowiadali twórcy trzecia seria ma być pełna jeszcze bardziej szalonej akcji. Poniższy trailer udowadnia, że nie kłamali. Jest krew, przemoc, wymioty oraz niezwykle zaskakujący element – Billy Butcher, w którego wciela się Karl Urban będzie miał super moce! Zapowiedź tego była już na wcześniej opublikowanym plakacie.

Serial ten opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich, wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem.

Trzeci sezon The Boys zapowiada się niezwykle ciekawie. W drugiej serii Becca zginęła, Homelander uwolnił Butchera, a Victoria Neuman okazała się supkiem.

Premiera 3. sezonu The Boys na Amazon Prime Video już 3 czerwca 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Spin-off The Boys zmienia showrunnera

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.