collider

The Society – zwiastun nowego serialu z elementami fantastycznymi od Netflixa!

The Society to dramat z elementami fantastyki ukazujący trudy przetrwania grupy nastolatków, którzy trafiają jakby do alternatywnej rzeczywistości. Zwiastun przepełniony jest napięciem i ma się wrażenie, że bohaterowie są w ciągłym niebezpieczeństwie.

Jak widać Netflix uwielbia seriale, w których umieszcza młodzież w trudnych dla nich warunkach. W swojej nowej produkcji grupa młodych ludzi przeniesionych zostaje do kopii miasteczka w którym żyją, jednak tu nie mogą liczyć na pomoc swoich bogatych rodziców, bo ich po prostu tu nie ma, skazani są tylko na siebie. Chcąc dowiedzieć się co się stało i móc wrócić do domu muszą nauczyć się ze sobą współpracować i stworzyć własne małe, ale dobrze funkcjonujące społeczeństwo.

A może to Cię zaciekawi?
the society 3 600x400
collider

The Society luźno opiera się na motywach z Władcy Much Williama Goldinga. Premiera całego sezonu, który składa się z 10. odcinków już 10 maja. W obsadzie znaleźli się m.in. Rachel Keller, Kathryn Newton, Alex Fitzalan, Kristine Froseth, Jacques Colimon, Sean Berdy, Alex MacNicoll oraz Jose Julian. Za reżyserię i produkcję odpowiada Mark Webb.

Źródło: collider

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.