The Society – zwiastun nowego serialu z elementami fantastycznymi od Netflixa!

}

Data: 5 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

The Society to dramat z elementami fantastyki ukazujący trudy przetrwania grupy nastolatków, którzy trafiają jakby do alternatywnej rzeczywistości. Zwiastun przepełniony jest napięciem i ma się wrażenie, że bohaterowie są w ciągłym niebezpieczeństwie.

https://www.youtube.com/watch?v=lyZezqU0DOI&feature=youtu.be

Jak widać Netflix uwielbia seriale, w których umieszcza młodzież w trudnych dla nich warunkach. W swojej nowej produkcji grupa młodych ludzi przeniesionych zostaje do kopii miasteczka w którym żyją, jednak tu nie mogą liczyć na pomoc swoich bogatych rodziców, bo ich po prostu tu nie ma, skazani są tylko na siebie. Chcąc dowiedzieć się co się stało i móc wrócić do domu muszą nauczyć się ze sobą współpracować i stworzyć własne małe, ale dobrze funkcjonujące społeczeństwo.

the society 3
collider

The Society luźno opiera się na motywach z Władcy Much Williama Goldinga. Premiera całego sezonu, który składa się z 10. odcinków już 10 maja. W obsadzie znaleźli się m.in. Rachel Keller, Kathryn Newton, Alex Fitzalan, Kristine Froseth, Jacques Colimon, Sean Berdy, Alex MacNicoll oraz Jose Julian. Za reżyserię i produkcję odpowiada Mark Webb.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Loki – Tom Hiddleston jako nordycki bóg psot na nowym plakacie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.