w

The Society – zwiastun nowego serialu z elementami fantastycznymi od Netflixa!

the society 3 600x400
collider

The Society to dramat z elementami fantastyki ukazujący trudy przetrwania grupy nastolatków, którzy trafiają jakby do alternatywnej rzeczywistości. Zwiastun przepełniony jest napięciem i ma się wrażenie, że bohaterowie są w ciągłym niebezpieczeństwie.

Jak widać Netflix uwielbia seriale, w których umieszcza młodzież w trudnych dla nich warunkach. W swojej nowej produkcji grupa młodych ludzi przeniesionych zostaje do kopii miasteczka w którym żyją, jednak tu nie mogą liczyć na pomoc swoich bogatych rodziców, bo ich po prostu tu nie ma, skazani są tylko na siebie. Chcąc dowiedzieć się co się stało i móc wrócić do domu muszą nauczyć się ze sobą współpracować i stworzyć własne małe, ale dobrze funkcjonujące społeczeństwo.

the society 3 600x400
collider

The Society luźno opiera się na motywach z Władcy Much Williama Goldinga. Premiera całego sezonu, który składa się z 10. odcinków już 10 maja. W obsadzie znaleźli się m.in. Rachel Keller, Kathryn Newton, Alex Fitzalan, Kristine Froseth, Jacques Colimon, Sean Berdy, Alex MacNicoll oraz Jose Julian. Za reżyserię i produkcję odpowiada Mark Webb.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cobra kai poster 405x600 150x150

Cobra Kai sezon 2. – jest nowa zapowiedź!

16524 1.7 150x150

Zadzwoń do Saula sezon 5. – na nowe odcinki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać