The Shrink Next Door – zwiastun czarnej komedii od Apple TV+

}

Data: 13 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ prezentuje zapowiedź czarnej komedii The Shrink Next Door. To miniserial o skomplikowanej relacji jaka zaistniała między terapeutą, a jego pacjentem. Fabuła produkcji inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.

W obsadzie serialu znajdują się Paul Rudd jako Ike, Will Ferrell jako Marty, Kathryn Hahn jako Phyllis i Casey Wilson jako Bonnie. Za reżyserię odpowiadają Michael Showalter i Jesse Peretz. Pracowali oni na scenariuszu autorstwa Georgii Pritchett.

Fabuła serialu opiera się na podcastcie Joe Nocery. Opisuje on szczegółowo dziwaczny związek do jakiego doszło pomiędzy psychiatrą Isaakie ”Ike” Herschkopfem a jego długoletnim pacjentem Martinem ”Marty” Markowitzem. W trakcie terapii Ike staje się dosłownie częścią życia Marty’ego. Zaczyna wpływać na wszystkie jego decyzję, ingerując także w życie prywatne i biznesowe.

Serial pokazuje jak zdrowa relacja lekarz – pacjent, przeradza się w pasożytniczy i dysfunkcyjny związek, oparty na wyzysku i pełen manipulacji.

Premiera serialu The Shrink Next Door 12 listopada 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Biały Lotos – nowy zwiastun tej satyrycznej komedii od HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.