Colin w czerni i bieli – miniserial dokumentalny o życiu Colina Kaepernicka

}

Data: 13 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun miniserialu biograficznego Colin w czerni i bieli, który opowiada o dorastaniu chłopca, którego marzeniem było grać w piłkę, ale przeznaczenie miało wobec niego większe plany.

Colin w czerni i bieli to nowa, mocna produkcja, której współtwórcami są Ava DuVernay i Colin Kaepernick. Opowiada ona o dorastaniu Kaepernicka, który — jako czarne dziecko adoptowane przez białą rodzinę — musiał stale pokonywać piętrzące się przed nim trudności natury rasowej, klasowej i kulturowej.

W miniserialu występują Jaden Michael jako młody Colin, przed którym wciąż były jeszcze największe triumfy w amerykańskiej lidze NFL oraz status ikony kultury i aktywisty na rzecz praw obywatelskich, a także Nick Offerman i Mary-Louise Parker jako jego dobroduszni rodzice, Rick i Teresa. Z kolei sam Colin Kaepernick przyjmuje rolę współczesnego narratora przedstawiającego historię własnego życia oraz przewodnika objaśniającego widzom zawiłości odmalowanych w żywy sposób wydarzeń z dalszej i bliższej przeszłości, które stanowią tło jego opowieści. Nikt nie może powiedzieć, że zna Kaepernicka, jeśli nie zna Colina.

Premiera miniserialu już 29 października 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  She-Ra powraca! Jest pierwsza zapowiedź

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.