AMC zamawia kolejny spin-off The Walking Dead

13 października 2021 | Newsy

The Walking Dead to najpopularniejsza seria wyprodukowana przez AMC Network. Nic więc dziwnego, iż AMC nie chce zrezygnować z tej marki. Po dwóch aktualnych produkcjach rozgrywających się w tym uniwersum, przyszedł czas na kolejny spin-off.

AMC złożyła zamówienie na serial noszący tytuł Tales of the Walking Dead. Produkcja ta ma mieć antologiczny charakter. Każdy z jej odcinków skupi się na historii jednej postaci.

Tales of the Walking Dead to epizodyczna seria antologii z godzinnymi, samodzielnymi odcinkami skupiającymi się zarówno na nowych, jak i znanych postaciach. Całość osadzona będzie w świecie znanym z oryginalnego serialu.

Pierwszy sezon serialu składać ma się z sześciu odcinków. Planowaną datą rozpoczęcia zdjęć do niego jest początek przyszłego roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem premiera latem 2022 roku.

W projekt zaangażowany jest Channing Powell, scenarzysta i producent The Walking Dead i Fear the Walking Dead. Przy spin-offie pełnić będzie on funkcję showrunnera. Powell będzie ściśle współpracować z Scottem M. Gimple.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Pokolenie – HBO Max anuluje serial po jednym sezonie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram