AMC zamawia kolejny spin-off The Walking Dead

}

Data: 13 października 2021

a

Kategorie: Newsy

The Walking Dead to najpopularniejsza seria wyprodukowana przez AMC Network. Nic więc dziwnego, iż AMC nie chce zrezygnować z tej marki. Po dwóch aktualnych produkcjach rozgrywających się w tym uniwersum, przyszedł czas na kolejny spin-off.

AMC złożyła zamówienie na serial noszący tytuł Tales of the Walking Dead. Produkcja ta ma mieć antologiczny charakter. Każdy z jej odcinków skupi się na historii jednej postaci.

Tales of the Walking Dead to epizodyczna seria antologii z godzinnymi, samodzielnymi odcinkami skupiającymi się zarówno na nowych, jak i znanych postaciach. Całość osadzona będzie w świecie znanym z oryginalnego serialu.

Pierwszy sezon serialu składać ma się z sześciu odcinków. Planowaną datą rozpoczęcia zdjęć do niego jest początek przyszłego roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem premiera latem 2022 roku.

W projekt zaangażowany jest Channing Powell, scenarzysta i producent The Walking Dead i Fear the Walking Dead. Przy spin-offie pełnić będzie on funkcję showrunnera. Powell będzie ściśle współpracować z Scottem M. Gimple.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Pokolenie – HBO Max anuluje serial po jednym sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.