Przeczytano:

The Sandman – logo serialu i pierwsze zza kulisowe spotkanie z bohaterami

09 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix udostępnił bardzo ciekawy materiał wideo, ukazujący prace od kulis nad serialem The Sandman. Widzimy Neila Gaimana i głównych członków obsady, a końcówka prezentuje oficjalne logo serialu.

Głównym bohaterem jest Sen. Jest on personifikacją marzeń sennych i jednym z siedmiorga rodzeństwa Nieskończonych. Przez lata trzymany w niewoli, po jej opuszczeniu postanawia odbudować swoje królestwo i stawić czoło konsekwencjom swoich dawnych uczynków.

Produkcja opisywana jest jako bogata mieszanka współczesnego mitu i mrocznej fantazji, w której współczesna fikcja, historyczny dramat i legenda są płynnie przeplatane.

The Sandman Netflixa jest adaptacją popularnej serii komiksów Neila Gaimana wydanych przez DC Comics. Jego akcja rozegra się w czasach współczesnych co potwierdza doniesienia o dłuższym pobycie w niewoli Morfeusza. Sen zamiast 70, więziony będzie 105 lat.

Źródło: Netflix

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również